Elpro Electric

Sadenin anlaşılırlığı, renklerin güvenilirliği.

Türkiye’nin en büyük, planlama ve mühendislik şirketlerinden biri olan Elpro Elektrik için, ‘’Aydınlık Bir Gelecek’’ mottosu ile yepyeni bir marka oluşturduk. Daha sade basit ve anlaşılabilir bir logo tasarladık. Grup şirketleri için de kolayca türetebilecek ve kolay uygulanabilirliği olan bir çalışma hedefledik.

Elpro’nun insanla olan ilişkileri derinleşti.

Elpro’nun insanla olan ilişkileri derinleşti.

Yeni marka vaadi olan aydınlık bir gelecek hedefinin altını doldurmak adına, verilen hizmetlerden çok insana değer veren bir dil kullandık. Ayrıca, müşteri deneyimini küresel bir yaklaşım da şekillendirerek Elpro'nun müşterileriyle ilişkilerini derinleştiren yeni önermeler ve hizmetler başlatmasına yardımcı olduk. Güçlü bir imaj kazandırdığımız, çevre ve insan odaklı hale getirdiğimiz markayı yenilikçi bir kurumsal konsept ile destekledik. Elpro için güçlü, yeni ve modern bir yazı tipi oluşturduk.

Kurumsal iç iletişimden, son kullanıcıya.

Kurumsal iç iletişimden, son kullanıcıya.

Sonuç olarak her platforma kolayca entegre edilebilir kurumsalı ile artık markayı ön planda tutmak daha kolay ve hedeflerine doğrudan gidebileceği güçlü, güvenilir ve sıcak bir marka oluşturduk. Elpro markası artık sadece bir mühendislik şirketi değil, kurumsal iç iletişiminden, son kullanıcaya kadar herkese hitap eden bir marka haline geldi.